Sportowe nocowanie

Po czasie wytężonej pracy i nauki nadszedł dla uczniów klas ósmych czas na relaks. Formą aktywnego wypoczynku jest sport. Jedną z najbardziej ulubionych dyscyplin naszych wychowanków jest piłka siatkowa. Idąc tym tropem z 16 na 17 czerwca zorganizowano „sportową nockę”.

Nasze zaproszenie przyjął znany, zaprzyjaźniony trener drużyn siatkarskich Michał Betleja. Podczas spotkania z młodzieżą opowiedział o kulisach swojej pracy, podzielił się cennymi wskazówkami, po czym przeprowadził trening siatkarski z prawdziwego zdarzenia. Uczniowie byli zafascynowani doświadczeniem i pasją naszego gościa. Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi za poświęcony czas.

Nocka upłynęła pod znakiem sportowej integracji. Były to już jedne z ostatnich chwil ósmoklasistów spędzonych w murach naszej szkoły.

Tekst, zdjęcia: Natalia Stasik, Liliana Zielińska, Szymon Wośko

FotoRelacja