Na 16 czerwca 2023 roku w naszej szkole zaplanowany został Dzień Zdrowia. Na to wydarzenie zostały zaproszone szkoły, które należą do sieci Szkół Promujących Zdrowie Rejonu Dębica. W tym przedsięwzięciu wzięły udział: Szkoła Podstawowa w Łączkach Kucharskich oraz Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie Górnej. Zorganizowany turniej piłki siatkowej cieszył się dużym zainteresowaniem, dostarczył wielu emocji. Miejsce od 1 do 3 zdobyła SP Niedźwiada Dolna, 4 SP Niedźwiada Górna, 5 Łączki Kucharskie. W  tym czasie w klasach uczniowie wraz z nauczycielami przygotowywali i konsumowali zdrowe kanapki. Na zakończenie wszyscy wysłuchali prelekcji higienistki szkolnej pani Zofii Król na temat zdrowego stylu życia i bezpieczeństwa podczas wakacji. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten wyjątkowy dzień.

IMG 8807 Copy

Organizatorzy: Jolanta Bobulska, Elżbieta Strzałka, Barbara Wiktor