IMG 8867

Ostatni wtorek roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów klasy 4 był z pewnością jednym z ważniejszych dni w ostatnich tygodniach, a nawet i miesiącach. Zetknęli się wówczas z trudem pokonania toru sprawdzającego ich praktyczne umiejętności poruszania się rowerem pod okiem policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. Uczniowie po wstępnym zapoznaniu się z torem przed przybyciem policjantów z większym bądź mniejszym stresem podeszli do jednego z pierwszych, ważniejszych egzaminów w swoim życiu. Slalom, skręty w prawo i lewo, ósemka czy zatrzymanie w wyznaczonym miejscu nie stanowiły dla nich większego problemu, więc z radością możemy zakomunikować: Wszyscy zdali!

Po zakończonym egzaminie uczniowie zostali uczuleni, by zawsze mieli oczy i uszy szeroko otwarte, przestrzegali zasady ograniczonego zaufania i ciągle na siebie uważali, gdyż w zetknięciu się z samochodem bądź motocyklem to rowerzysta odnosi dużo cięższe obrażenia.

Świeżo upieczeni, pełnoprawni rowerzyści zostali pochwaleni za swoją postawę i przygotowanie.

Gratulujemy!

FotoRelacja