b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_WycieczkaRzeszow1-2_20230620_110948.jpg🚍20.06.2023r. uczniowie klas pierwszych i drugich wybrali się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Rzeszowskie Piwnice oraz FlyPark Rzeszów . Podczas wyprawy, nasi wychowankowie, nie tylko obejrzeli stare piwnice Rzeszowa, ale również interaktywny film o historii miasta. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się multimedialne tablice. Dzieci mogły zaprojektować własny herb, czy też wcielić się w rolę krawca. Wiedzą również dlaczego wielki ropuch siedzi na dnie studni rzeszowskiego Rynku! Była to ciekawa lekcja historii połączona z nowoczesnymi technikami, co sprawiło uczniom wiele radości. Kolejnym punktem wycieczki były zabawy we Flyparku. Po profesjonalnej rozgrzewce, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wykonywali przeróżne figury akrobatyczne. Dwugodzinne akrobacje uświadomiły dzieciom, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenia zwłaszcza dla mięśni nóg. Wycieczka podobała się wszystkim uczestnikom i była ciekawą przygodą, którą na długo zapamiętają.
Dla orzeźwienia i rozkoszy podniebienia, nie mogło oczywiście zabraknąć, pysznych lodów z rzeszowskiego Rynku z kawiarni Niebieskie Migdały 😋