b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_Energylandia2023_2.jpgTrzynastego w piątek po raz kolejny zawitaliśmy do Energylandii. Park Rozrywki w Zatorze powitał nas ciepłym, październikowym słońcem. Radość i uśmiech na twarzach uczniów klas VI - VIII towarzyszyły wspólnej przygodzie. I znowu Zadra, Hyperion, Mayan i Apocalypto niestraszne były śmiałkom z Baśniowej Szkoły. Stawili czoła najwyższym i najszybszym kolejkom górskim typu mega coaster w Europie. Zmierzyli się ze strachem, osiągnęli maksimum adrenaliny, ale również odczuli potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. Po takich emocjach odpoczywali „pod strzechą” w punkcie gastronomicznym numer 72. Bezpiecznie i bez przygód na drodze wróciliśmy do Niedźwiady.

Już planujemy następny wyjazd, tym razem na spektakl teatralny „Zemsta”, bo potrafimy integrować się zarówno poprzez zabawę jak i naukę.

GALERIA  ZDJĘĆ!