b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_Pasowanie_na_ucznia_2023_1111.JPGZa nami bardzo ważna uroczystość, 26.10.2023 roku dzieci z klasy 1a i 1b zostały włączone w poczet uczniów baśniowej szkoły. Pasowanie na ucznia to najważniejsze wydarzenie w życiu pierwszoklasisty. W części artystycznej uczniowie wspaniale zaprezentowali wiersze, taniec oraz piosenkę. Pierwszoklasiści na sztandar szkoły ślubowali być dobrym Polakiem i dbać o dobre imię klasy i szkoły. Z rąk Pani Dyrektor Wioletty Czemarnik zostali pasowani na ucznia oraz otrzymali pamiątkowe książki. Ksiądz Marian Baran udzielił błogosławieństwa, a Pani Katarzyna Kania rozdała książeczki SKO.

Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie i upominki: Panu Burmistrzowi Ropczyc Bolesławowi Bujakowi, Pani Genowefie Ciosek, Panu Kazimierzowi Mądro, Pani Magdalenie Tabasz – Mazur, Pani Małgorzacie Skórze oraz Pani Beacie Zymróz. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem i rozmowami.

Życzymy naszym pierwszoklasistom samych sukcesów, prawdziwych przyjaciół i aby każdy dzień w szkole był radosny i szczęśliwy.
Dziękujemy rodzicom za przybycie oraz zaangażowanie i pomoc w organizacji uroczystości.

Patrycja Tobiasz, Małgorzata Kosińska-Mucha, Agnieszka Ciosek