IMG 20231028 WA0044
Wesołe Niedźwiadki wraz z harcerzami uczestniczyły w nocce zuchowej w dniach 27 i 28 października. Miejscem biwaku nie była już nasza znajoma szkoła, lecz Rozdzielnia Wiatrów Schronisko Młodzieżowe w Głobikowej. Było to ciekawe doświadczenie móc nocować w innym miejscu. Jak zwykle zaczęliśmy od radosnego przywitania i podzielenia na patrole. Pierwszym zadaniem zuszków było wymyślenie nazwy i okrzyku swojego patrolu, a także narysowaniu swojego znaku, z którym stawiali się na pozostałe zadania. Dzieci wykazały się niebywałą kreatywnością wymyślając nawet układy ruchowe dla swojej grupy. Powstały patrole o nazwach: Zuszki Okruszki, Kolorowe Lilijki, Psia Noc, Złote Kaczuszki, Sigma Sigma, Schronisko Dobrych Duszy, Wesołe Ptaszki.
Było dużo śpiewu, zabaw, pląsów i śmiechu, a wszyscy starali się również pomagać sobie, dzielić się, być dla siebie miłym. Wieczór zakończyło piękne świeczkowisko. Atmosfera sprzyjała przemyśleniom i zadumie.
Uczestnikom dziękujemy za obecność, rodzicom za zaufanie.
Do zobaczenia już niebawem, czuwaj!
❤

Zobaczcie jak było...