b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_DzienKrajobrazu_1.jpgStowarzyszenie EKOSKOP Podkarpackie Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzeszowie było wykonawcą Konkursu plastycznego „Dzień krajobrazu 2023-doceńmy lokalność”. Konkurs skierowany był do starszych uczniów szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z Województwa Podkarpackiego, a zadaniem konkursowym było wykonanie wyłącznie za pomocą kolorowych suchych pasteli na białym papierze rysunku, którego tematem jest lokalny (pobliski) dla miejsca zamieszkania autora podkarpacki krajobraz. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali: Natalia Wiktor kl.V, Dawid Ozga kl.VIIb, Marcin Tokarz kl.VIIb. Dawid Ozga zdobył wyróżnienie, a nagrodzono tylko 7 spośród ponad 550 nadesłanych prac. W miniony piątek w Rzeszowie nasz laureat otrzymał bon upominkowy. Bardzo się cieszymy, gratulujemy, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.