b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_TurniejgierplanszowychwRopczycach_1.jpgW dniu 28 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Ropczycach, z okazji 550 - rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika, odbył się turniej gier planszowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VIb: Kamila Jezior, Kamila Wiater oraz VIIa:  Milena Wiater, Emilia Jezior.

Uczestnicy turnieju w ramach gry „Dawno, dawno temu Mikołaj Kopernik…” mieli za zadanie ułożyć opowieść, dotyczącą życia i działalności Mikołaja Kopernika za pomocą obrazków. W drugiej części turnieju, uczniowie z siedmiu szkół naszej gminy, zmierzyli się w grze „Memory z Mikołajem Kopernikiem”.

Nasze uczennice bardzo dobrze poradziły sobie w rozgrywkach indywidualnych, ostatecznie najlepsza okazała się Milena Wiater, zajmując wysokie czwarte miejsce.

Gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ!