b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_HarcerskaGwiazdkazNiebaimGenowefyZygmunt2023_IMG_8634.JPG

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Na wieńcu adwentowym zapłonęła 3 świeca, w powietrzu coraz bardziej wyczuwalny jest zapach pierniczków oraz igliwia.
W Baśniowej szkole poniedziałek to kumulacja ludzi o dobrym i wrażliwym sercu. Po kilku tygodniach prowadzonej zbiórki przystąpiliśmy do pakowania produktów zebranych w ramach akcji Harcerska Gwiazdka z Nieba im. Genowefy Zygmunt. Dzięki ofiarności setek anonimowych ludzi, kilkunastu sąsiednich szkół, a także kilku darczyńców udało nam się zebrać tak wiele produktów, które już w najbliższych dniach dotrą do osób najbardziej potrzebujących na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w tegoroczną edycję akcji Harcerska Gwiazdka z Nieba im. Genowefy Zygmunt.
Dzięki Państwa wrażliwości i życzliwości Święta Bożego Narodzenia będą mogły być przeżyte nieco spokojniej, z nadzieją, że wokół nas są ludzie o dobrych sercach.

Czyń dobro innym, ono wróci do Ciebie - to nie tylko hasło, które co dzień widujemy. To hasło, którym powinniśmy się kierować każdego dnia, żyć nim.