b_150_100_16777215_00_images_IMG_9419.jpg

Dnia 16 stycznia nasza szkoła gościła st. sierż. Pana Mieszka Oleksego, który  przeprowadził  bardzo ciekawe i pouczające prelekcje dotyczące bezpieczeństwa na feriach. To niezwykle istotne, abyśmy wszyscy mieli świadomość najważniejszych zasad, zapewniających bezpieczeństwo podczas zbliżającego się czasu wypoczynku.

Podczas prelekcji Pan  dzielnicowy przedstawił uczniom klas 1-3   wiele ważnych informacji dotyczących zagrożeń, na jakie możemy się natknąć w okresie ferii. Omówione zostały tematy, takie jak bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zasady korzystania z lodowisk i stoków narciarskich, a także unikanie ryzykownych sytuacji podczas zabaw na śniegu.

Chcielibyśmy zaapelować do wszystkich uczniów i ich rodziców, aby pamiętali o tych ważnych zasadach podczas ferii. Pamiętajcie o noszeniu odpowiedniego sprzętu ochronnego, stosowaniu zasad kulturalnego zachowania na stokach narciarskich oraz korzystaniu z bezpiecznych i sprawdzonych obiektów rekreacyjnych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom prelekcji oraz Panu dzielnicowemu za wspaniałe przesłanie i wspólną naukę!