b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_TEATRSEDZISZOW2-3_20240119_082035.jpg🎭❗W dniu 19 stycznia 2024 r. uczniowie klas 2 i 3 byli gośćmi MGOK w Sędziszowie Małopolskim. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu teatralnego pt. Kopciuszek w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa oraz integracja dzieci. Był to niezwykle ciekawy, rozśpiewany i roztańczony występ z efektami świetlnymi oraz doskonałą grą aktorską. Przedstawienie, przepełnione magią, pokazało dzieciom, że miłość zawsze zwycięża, a dobro można odnaleźć w szacunku do drugiego człowieka, życzliwości i pokorze. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały spektakl. Nie zabrakło też akcentów komediowych, na które uczniowie reagowali oklaskami i śmiechem. W drodze powrotnej, ku pokrzepieniu sił, wycieczka udała się do restauracji McDonald's na wyczekiwany posiłek. To był udany dzień.