b_150_100_16777215_00_images_YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.jpg

Babcia i dziadziuś najlepsi w świecie.

Wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie.

Ja bardzo ich kocham i ściskam za szyję.

Niech będą zdrowi  i sto lat żyją.”

„Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył Babcię i Dziadka”- pod takim hasłem w tym roku świętowaliśmy uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki wraz z  uczniami klas „0” oraz 1-3 w pięknych występach, inspirowanych Aniołami, podziękowali Babciom i Dziadziom za ich troskę, opiekę, dobre serce i ciepło. Na początku wszystkie wnuki uroczyście odśpiewały sto lat, następnie pani dyrektor Wioletta Czemarnik powitała przybyłych gości oraz złożyła najwspanialsze życzenia Drogim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. Przedszkolaki oraz uczniowie zaprezentowali się w strojach i utworach nawiązujących do świątecznego klimatu. Wszystkim przedstawienie bardzo się podobało o czym świadczyły gromkie brawa i uśmiechy. Następnie mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia na anielskiej ściance. Na zakończenie uroczystości, Pani Dyrektor Wioletta Czemarnik podziękowała wszystkim gościom za obecność. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: Bolesław Bujak –Burmistrz Ropczyc, Telewizja Miejska Ropczyce, Magdalena Tabasz – Mazur – kierownik Domu Kultury w Niedźwiadzie, Stanisław Wrona – Radny Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, Genowefa Ciosek – Radna Rady Miejskiej w Ropczycach, Kazimierz Mądro – Radny Rady Miejskiej w Ropczycach, st. sierż. Mieszko  Oleksy– dzielnicowy, Małgorzata Skóra – przewodnicząca Rady Rodziców, Lucyna Cabaj – przedstawicielka/przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich, Beata Kmiotek –  portal eRopczyce.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców oraz pani Małgorzaty Rachwał za przygotowanie pysznego poczęstunku dla naszych gości.

Galeria Zdjęć!!!

Tekst: Małgorzata Kot, Sylwia Gibek