b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_TurniejWiedzyoRuchuDrogowym_IMG_20180424_134557_Copy.jpgOd kilku lat w Szkole Podstawowej nr 3 w Ropczycach odbywa się Gminny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym. W tym roku zawody odbyły się 24 kwietnia. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Dziedzic, Norbert Jodłowski i Paweł Staroń z gimnazjum oraz Wiktoria Staroń, Jolanta Strzałka, Mikołaj Romanik i Mikołaj Wójcik ze szkoły podstawowej. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach - test wiedzy z przepisów i zasad ruchu drogowego, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazda na rowerze po torze przeszkód. Nasi uczniowie po zaciętej walce zajęli III miejsce. Bardzo cieszymy się z tego sukcesu i serdecznie im gratulujemy.