b_150_100_16777215_00_images_DSC_0743.JPG

W drogę! Bez drogowskazów! W drogę po własny los!

Tymi słowami kierowali się uczniowie 3 gimnazjum podczas uroczystości pożegnania w dniu 21 czerwca 2018. Na to wydarzenie przybyli uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. Absolwenci podczas montażu słowno- muzycznego podziękowali rodzicom, nauczycielom i pracownikom za trud włożony w ich naukę i wychowanie, nie tylko słowami, ale także przepięknymi bukietami kwiatów.

Uczniowie klasy VII SP i IIG wraz z wychowawczyniami w bardzo przyjemny i humorystyczny sposób pożegnali swoich starszych kolegów, przygotowując scenkę w sądzie. Podziękowali im również za długie lata przyjaźni ciepłymi słowami, dyplomem i słodkim upominkiem. Nie zabrakło uśmiechów i łez.

Absolwenci na ręce pani Dyrektor Wioletty Czemarnik przekazali prezent dla szkoły w postaci lektur szkolnych, które będzie można poczytać w naszej bibliotece.

Zwieńczeniem uroczystości było przyznanie najlepszym absolwentom przez Dyrektor szkoły tytułu „Prymus – absolwent gimnazjum”. Uczniowie z najlepszymi wynikami w tym roku szkolnym oraz aktywnie działający w Samorządzie Uczniowskim, sklepiku szkolnym, bibliotece szkolnej oraz w sporcie otrzymali dyplomy i cenne albumy książkowe.

Tytuł „Prymus – absolwent gimnazjum” otrzymali:

Alicja Chodak, Natalia Ciołek, Kinga Szostak, Katarzyna Zdziebko

Do najlepszych uczniów klasy IIIG należą:

Alicja Chodak, Kinga Szostak, Natalia Ciołek, Katarzyna Zdziebko, Karolina Bereś, Albert Świętoń

Aktywna praca społeczna w Samorządzie Uczniowskim:

Gabriela Cieśla

Wzorowy czytelnik:

Karolina Bereś

Prowadzenie sklepiku szkolnego:

Izabela Kukla, Gabriela Cieśla

Osiągnięcia sportowe i reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych:

Kinga Szostak, Miłosz Jodłowski, Wiktor Królikowski