b_150_100_16777215_00_images_DSC08225.JPG

Dnia 20.12.2018r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w II Międzyszkolnym Konkursie Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej pt. „White Weihnachten”, który miał miejsce w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Niedźwiadzie Górnej. Konkurs skupił uczestników z wielu pobliskich szkół naszej gminy, tak więc konkurencja była bardzo duża. Solistki miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych, językowych oraz artystycznych. Wokalistki imponowały pewnością siebie, wchodziły na scenę bez tremy i z uśmiechem na twarzy z niej schodziły. Laureatkami zostały Wiktoria Woźny, która zajęła I miejsce w kategorii klas IV – VI, Anna Chodak, która zdobyła II miejsce w tej samej kategorii wykonując utwory w języku angielskim. Wyróżniona została Magdalena Mikowska w kategorii klas VII – VIII i Gimnazjum, która zaprezentowała utwór w języku niemieckim. Fantastyczna organizacja konkursu oraz wysoki poziom śpiewających spowodował, że wszyscy dobrze się bawili, tworząc bardzo serdeczną i miłą atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów na płaszczyźnie muzycznej i językowej.

GALERIA ZDJĘĆ

Natalia Stasik