b_150_100_16777215_00_images_received_785780848487154.jpeg

JAK KARNAWAŁ TO KARNAWAŁ!

Dyskoteka choinkowa, która odbyła się w naszej szkole w środę dla klas IV – VI SP r. była okazją do wyśmienitej imprezy, podczas której społeczność szkolna miała okazję się spotkać i razem pobawić się. Przy wspólnych tańcach, zabawach, rozmowach i śmiechu uczestnicy spędzili miłe chwile. Wesołe zabawy przygotowane przez starsze koleżanki z Samorządu Uczniowskiego oraz dobra muzyka puszczana przez naszych szkolnych DJ-ów przysporzyły wiele radości bawiącym się dzieciom. Ulubione przekąski naszych uczniów dodały im siły i energii do dalszej zabawy w tańcach z partnerami, w grupie czy wspólnych zabawach integracyjnych, takich jak: belgijka, chusteczka czy polka country. W karnawałowych nastrojach udaliśmy się do domu na zasłużony odpoczynek.

GALERIA ZDJĘĆ

Tekst: Liliana Zielińska
Zdjęcia: Liliana Zielińska, Patrycja Kozioł