b_150_100_16777215_00_images_5.JPG

Matematyka otacza nas wszędzie i mamy z nią do czynienia niemal w każdym aspekcie naszego życia. Jako królowa nauk ma swoje święto, które przypada na dzień 12 marca. Z tej okazji przygotowano dla najmłodszych wyjątkowe, matematyczne zabawy i konkursy, podczas których dzieci z grupy "Tuptusie" mogły sprawdzić swoje umiejętności. Przedszkolaki m. in. liczyły, ważyły, sortowały, rozpoznawały figury geometryczne i tworzyły z nich oryginalne obrazy. Maluszki doskonale poradziły sobie z różnorodnymi zagadkami ze świata matematyki, co sprawiło, iż na ich twarzach pojawił się uśmiech. Dzieci z naszego przedszkola każdego dnia rozwijają swoje umiejętności matematyczne, dlatego 12.03.2019r. najlepiej jak tylko umiały uczciły Światowy Dzień Matematyki!

GALERIA ZDJĘĆ!!!