,,Wiosno, wiosno nie zapomnij o nas każda trawka chce być już zielona. gdybyś zapomniała inną drogą poszła zima by została mroźna"
W naszych oddziałach przedszkolnych i w zerówce już czuć WIOSNĘ. Przyjście nowej pory roku jest doskonałą okazją albo pokazać dzieciom, jak budzi się do życia otaczająca nas przyroda. Nasze dzieci już wiedzą jakie są oznaki wiosny. Poznały ptaki, które powracają do nas z ciepłych krajów. Nie zabrakło również kwiatów, które pojawiają się na wiosnę. Dzieci posadziły nowe kwiatki, wzbogacając tym samym kąciki przyrody. Nie zabrakło tematycznych prac plastycznych i wiosennej scenerii. Klasa zero wyruszyła na spacer szukając oznak wiosny. Dzieci powróciły z nadzieją, że upragniona wiosna na dobre pozostanie z nami i zazieleni łąki, drzewa,trawy.

Agnieszka Wojnarowska

GALERIA ZDJĘĆ b_150_100_16777215_00_images_IMG-20210319-WA0154.jpg