b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_RzeszowMikolaj2-3_20211206_095603.jpg🎅6 grudnia obchodzimy „Mikołajki” – dzień najbardziej lubiany przez wszystkie dzieci na całym świecie. Z tej okazji klasy II i III udały się na mikołajkowy wyjazd do Rzeszowa. Głównymi atrakcjami wycieczki były: pobyt w kinie Helios, w którym dzieci obejrzały film pt. ,,Mikołaj w każdym z nas” oraz zabawy w Parku Grawitacji. Zabawa została poprzedzona zwiedzaniem świątecznie przystrojonego Rynku w Rzeszowie oraz przekąskami w McDonald’s. Dzieci z uśmiechem korzystały z wszystkich atrakcji. W każdym zwiedzanym miejscu witał ich Święty Mikołaj, co dodawało świątecznego nastroju. Czas wycieczki upłynął bardzo szybko i radośnie. Z nadzieją czekamy na rok 2022 i kolejny mikołajkowy dzień.

GALERIA ZDJĘĆ- ZAPRASZAMY!