„Święty Mikołaj zbliża się,
Już słychać dzwonki sań,
Święty Mikołaj zbliża się,
Prezenty wszystkim da!”
Wizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Za oknami pojawiły się pierwsze płatki śniegu, mikołajkowy nastrój panował w naszej szkole już na początku grudnia. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień - spotkanie z Mikołajem oraz z Panią Animator, która poprowadziła wspaniałe zabawy dla dzieci.
Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi swoich sali i nasłuchiwały Mikołajowych dzwoneczków. Długo wyczekiwany gość już z samego rana zawitał do naszej szkoły. Śpiewał piosenki, rozmawiał z dziećmi, oglądał występy wszystkich grup.
Na zakończenie Mikołaj wszystkim dzieciom osobiście wręczał duże paczki niespodzianki, a w nich – dla każdego wspaniałe prezenty. Zabaw było bez liku: sztuczny śnieg, zabawy z chustą, tańce, oraz kosztowanie pysznego popcornu.
Oczekiwana cały rok wizyta minęła w bardzo miłej i wesołej atmosferze, przyniosła naszym dzieciakom wiele radości. Dzień ten z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Dziękujemy Rodzicom oraz Firmie „Animinek”.
Laura Główka
b_150_100_16777215_00_images_wejscie_mikoaja.jpg