b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_ProjektOSpoldzielczosci_1.jpg„Bądź spółdzielcą w swojej szkole” to tytuł projektu realizowanego przez Uniwersytet Rzeszowski. Naszą szkołę w tym projekcie reprezentowały uczennice klas ósmych: Babicz Karolina, Bobulska Amelia, Cwanek Weronika, Królikowska Natalia, Przypek Julia. Pierwszym zadaniem wykonanym przez dziewczęta było zaplanowanie i opisanie działania przykładowej spółdzielni działającej w szkole podstawowej. Następnie 17 grudnia uczennice wzięły udział w warsztatach online na temat oszczędzania oraz inwestowania w procesie zarządzania finansami przedsiębiorcy oraz nowoczesnych technologii cyfrowych w działalności spółdzielcy. Podsumowaniem projektu był konkurs indywidualny z wiedzy o spółdzielczości, w którym najwyższy wynik uzyskała Amelia Bobulska. Udział w tym projekcie był okazją do poszerzenia wiedzy o spółdzielczości i oszczędzaniu oraz umożliwił rozwój  kreatywności, pomysłowości i współdziałania w zespole.

GALERIA ZDJĘĆ!

Joanna Wojnarowska